חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הכריזמולטור

הכריזמולטור

סימולטור הכריזמולטור

אפשר ללמוד את זה

רבים נוטים לחשוב שכריזמה היא ״מתת אל״, או שזכית להיוולד איתה או שלא. אבל האמת היא, שמחקרים מהשנים האחרונות מוכחים שאפשר ללמוד איך להיות כריזמטי. שכריזמה היא כמו שריר – יש בהחלט השפעה למה שנולדנו איתו, אבל אפשר לפתח ולשפר אותה.

ועכשיו יש הזדמנות לעשות את זה בצורה שנמדדה והוכחה מחקרית שעובדת.
מערכת חדשנית מבוססת VR (מציאות מדומה).

אנחנו יודעים כמה חשוב לעשות חזרה גנרלית, עכשיו תוכלו לעשות גם חזרה וירטואלית, ועוד אחת ועוד אחת..
לעמוד על במה מול אולם של 1,000 איש, לתרגל, להשתפר וגם להפוך ליותר כריזמטיים.

אני וסימולטורים

כרס״ן במיל׳ בחיל האויר מפעילת כטמ״מ (כלי טיס מאוייש מרחוק – מה שפעם נקרא מל״טים), שנים רבות התאמנתי בסימולטור טיסה וגיליתי את החשיבות וההשפעה המכרעת של אימון מוצלח.

הסימולטורים של חיל האויר היו עבורי כלי למידה משמעותי לאורך השנים, פקדתי את הסימולטור לעיתים קרובות, שם יכולנו להתנסות, להעז, לתרגל מצבי קצה ולהתאמן על התרחישים הכי מאתגרים.
הבנתי שזה עובד.
בהשראת מאמני הטיסה של חיל האויר, פיתחתי ותכננתי את הכריזמולטור שיאפשר לכם את האימון המיטבי בדיבור מול קהל, לצפות בתרגול, לתחקר ולהשתפר במהירות.

אני וכריזמה

יש מעט מאד אנשים שהשפריצו כריזמה מהשניה בה יצאו לעולם. אפשר לקנא בהם, גם אני מקנאה לפעמים. אבל אפשר לעשות את מה שאני עשיתי – למדתי איך להיות כריזמטית.

אחרי שנים של במות ועבודה עם דוברים, ובאמצעות מחקר אקדמי שהוכיח שאפשר לשפר כריזמה, הבנתי שכריזמה היא כמו שריר, נכון נולדים איתה, אבל אפשר גם לשפר אותה. וכשמתאמנים עם הכלים הנכונים ומשקיעים, אפשר לגמריי להשיג אותה.

למה דווקא כריזמה?

כי אנשים כריזמטיים מצליחים למשוך את תשומת הלב של הקהל ולמכור את מה שהם רוצים, בין אם זה מוצר, שירות, רעיון, או אפילו את עצמם.

מה זה הכריזמולטור?

אימון ממוקד באמצעות משקפי מציאות מדומה (VR) שיאפשר לכם לשפר כריזמה בשעה ורבע.

איך האימון לכריזמה מתנהל?

מגיעים אלינו למשרדים ולאחר שיחת אימון קצרה, מרכיבים את משקפי ה-VR  שיציגו בפניכם אולם וירטואלי עם  1000 אנשים בקהל! מולם תוכלו להציג קטעים מההרצאה שלכם או אפילו כמה דקות של הצגה עצמית ולתרגל שלושה תרגילים ממוקדים שמשפרים כריזמה, בסופם תרגישו בהבדל: הרבה יותר בטחון וגם כלים פרקטיים כדי לעמוד מול קהל אמיתי.

כמו בחיל האויר, נתחקר באמצעות וידאו את הביצועים ונדייק את הפידבק כדי להמשיך ולשפר.

למה כדאי?

אימון אישי 1 על 1
או במסגרת סדנה בארגון

גם למי שיש פחד קהל, הזדמנות
להתנסות מול קהל וירטואלי

לראות את עצמך וללמוד מה לשפר

הוכח מחקרית שזה עובד, במסגרת תזה באוניברסיטת רייכמן שקיבלה הצטיינות

אימון מבוסס על שיטת התחקור של
חיל האויר לשיפור מיידי ומהיר

מאות בוגרים שכבר מדברים בביטחון
ונוכחות ומרתקים את הקהל

הכריזמולטור בטלויזיה

איך יודעים שזה באמת?

כשהחלטתי לעשות תזה במסגרת התואר השני שלי ביעוץ ארגוני באוניברסיטת רייכמן, היה לי ברור שזה יהיה משהו בתחום החמקמק של הכריזמה.
חודשים ארוכים פיתחתי עם מתכנתת כלי במציאות מדומה – סימולטור לכריזמה, שיאפשר גם למי שחושש.ת לדבר מול קהל, להתנסות, לתרגל ולהשתפר.
קשה לי לתאר במילים את ההתרגשות כשהגיעו תוצאות המחקר והסתבר שאפשר לשפר כריזמה, ולא, לא בהרגשה של הדוברים, אלא בדירוג של צופים חיצוניים.

במסגרת התזה 121 נבדקים בחנו את האימון המדובר והוסרטו בוידאו. הסרטונים הוצגו ל-355 צופים אמריקאיים, שאינם דוברי עברית, שהעריכו את מידת הכריזמה של הדוברים. ממצאי המחקר העלו כי הדוברים בקבוצת המחקר שיפרו באופן מובהק סטטיסטית (כלומר לא באופן מקרי) את הכריזמה בין לפני לאחרי האימון.

לקריאת המחקר המלא (באנגלית)

ועכשיו, הכריזמולטור נגיש להתנסות גם עבורך!

ומה אומר מי שהתנסה?

ועכשיו המחקר הזה נגיש לאימון גם עבורכם!

ניתן לשלב התנסות בכריזמולטור בסדנאות לחברות וארגונים!

לבדיקת התאמה ותיאום אימון השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות