חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרצאות וסדנאות לחברות וארגונים

טוקמאסטר לעסקים

בעולם המהיר ומופרע הקשב בו אנו חיים, כדי שיקשיבו לנו, אנחנו חייבים להצליח להתעלות מעל הרעש.

זה לא משנה אם זה מול אדם אחד או מול אולם מלא, אם זו תקשורת החוצה מהארגון (מול לקוחות, משקיעים, ספקים או כשגרירי הארגון ברשתות החברתיות) או פנימה בארגון (מול עובדים, הנהלה או קולגות), היכולת להעביר מסר ברור ומשכנע – משנה עולמות.

סדנאות הסטוריטלינג והעברת המסרים שלנו, יתנו לעובדים/ות ולמנהלים/ות, את הכלים למכור, לדבר, לשכנע ולהשפיע, ולחוות תהליך התפתחות אישית והתקדמות אל עבר המטרות שלהם ושל הארגון.

המפגשים חוויתיים, משלבים הפעלות עם המשתתפים, סרטונים, סיפורים וערך רב שמועבר באופן דינאמי.

תוכלו לבחור בין שלל התכנים שלנו שיועברו בהרצאה של כשעה, סדנה של חצי יום הכוללת תרגול, או קורס בן מספר מפגשים עם (או בלי) כנס מסכם בסגנון TED.

איך תרצו לקבל אותי?

סטוריסלינג תעשו מזה סיפור

סטוריטלינג הפך לבאז וורד בשנים האחרונות בעולם העסקי, אבל זה לא מספיק לספר סיפור. ולכן אנחנו מדברים על סטוריסלינג ולא על סטוריטלינג. בהרצאה מתובלת בסיפורים נגלה כלים חשובים לבנייה ולהעברה של סיפור קצר כדי לרתום ולשכנע את מי ששומע אותנו ולהשיג כל מטרה.
best seller

מקהל רדום לקהל המום ארגז הכלים להעברת מסרים

דיבור בפני קהל הוא המיומנות המשפיעה ביותר בעולם. ההרצאה הזו מביאה ארגז כלים מקיף לשדרוג יכולות הפרזנטציה. ניגע בה גם ב״איך״ אנחנו אומרים וגם ב״מה״ אנחנו אומרים - ואיך לסדר את הדברים כדי להשפיע. הרצאה פרקטית וממוקדת לשיפור הביטחון עם כלים ליצירת נוכחות מרתקת, העברת מסר מדויק, יצירת חיבור ורושם ראשוני חיובי ועוד.

פרזנטציה מפתיעה על פרזנטציה מפתיעה העברת מסרים אטרקטיבית

האתגר הכי גדול בימנו כשמדברים, הוא לתפוס את הקשב של הקהל ולהצליח לשמור עליו. בעולם מופרע הקשב ומפוצץ הגירויים שלנו, זה אתגר לא קטן, אבל כזה שאפשר לפצח. נצליח להשאיר את הקהל איתנו לאורך זמן ואפילו להתחבר ולזכור, אם נהפוך את התוכן שלנו לחוויתי, מסקרן ומפתיע. בהרצאה נגלה איך לבדל את עצמנו ברצף של דוברים, להגביר קשב פעם אחרי פעם ואיך לייצר לקהל חויה בלתי נשכחת.

למגנט את החדר על נוכחות וכריזמה

למרות התפיסה הרווחת שכריזמה היא ״מתת אל״, מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שניתן לשפר כריזמה! במחקר התזה של רותם שביט שעסק בשיפור כריזמה בנוכחות מדומה - הוכחנו זאת שוב. בהרצאה זו נבין מהו אותו אקס פקטור שנקרא כריזמה ואיך אפשר לשפר אותה כדי לדבר מול קהל, מאדם אחד ועד מאות או אלפים, עם נוכחות מרשימה, סוחפת ומרתקת.
best seller

"נעים להכיר!" הצגה עצמית בלתי נשכחת

אין שני לרושם ראשוני, לא?
הצגה עצמית זו הפרזנטציה שאנחנו נדרשים לתת הכי הרבה בחיים, ולרובנו זו גם הפרזנטציה הכי מאתגרת. בהרצאה זו תקבלו את הכלים הכי חשובים כדי להציג את עצמכם בצורה מסקרנת, מלאת ביטחון, זכירה וכזו שתגרום לחיבור ולרצון לעבוד איתכם. וגם איך להתאים את ההצגה העצמית לכל סיטואציה.

הסיפור שלך שווה יותר מסטורי איך לדבר ככה שירצו להקשיב?

בנאומים הגדולים של כל הזמנים, קשה למצוא נאומים שנישאו על ידי נשים. בהרצאה קלילה ומהנה, מלאה כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר היום, נגלה מה עבד בנאומים הגדולים של נשים שהשפיעו על ההיסטוריה ואיך לדבר כך שירצו להקשיב וכך שנשיג את המטרות שלנו. הרצאה ליום האשה שתיתן לכן השראה להשמיע קול וכלים לעשות זאת מעולה.

לשבור את מסך הזכוכית של הזום Zoom-in על העברת פרזנטציות וידאו מעולות

איך ממנפים את יתרונת המסכים ומתגברים על הקשיים הטכניים והאחרים, כדי ליצור הרצאות, פגישות ופרזנטציות וידאו מעולות? בהרצאה תקבלו כלים להפוך גם פגישת זום לכזו שתשאיר חותם ורושם ותקדם את המטרות שלכם.

עם מי עבדנו

להצעת מחיר מותאמת לצרכי החברה שלך,
כמה פרטים ונחזור אליך עם עוד פרטים

מה אומרים הלקוחות שלנו

תפריט נגישות