מנהל/ת משאבי אנוש? מנכ״ל/ית? סמנכ״ל/ית? כן, את/ה!

רוצה לתת לעובדים שלך סדנה מעצימה, שתקדם אותם בעבודה ותיתן להם ערך מוסף משמעותי לחיים?

סדנה כזו מעולה שכולם יעופו עלייך אח״כ שהבאת אותה? אם כן, תמשיכי לקרוא.

בעידן שבו אנחנו חיים, היכולת לדבר בפני קהל, היא היכולת החשובה ביותר כדי להצליח בכל תחום:

להעביר מסר מדוייק, לשכנע בביטחון, להציג את עצמך, להשאיר רושם חיובי, להניע לפעולה ולמכור מוצרים או רעיונות ללקוחות או קולגות.

מה אם נספר לך שאת המיומנויות האלו אפשר לקבל אצלך בחברה בהתאם למשך, לתקציב ולמספר האנשים שלך, ותוך כדי חוויה סופר מהנה?

איך זה עובד?

החל מהרצאה של שעה, דרך סדנה של חצי יום ועד קורסים בני מספר מפגשים. תקבלו כלים, תיאוריה וכמובן תרגול משמעותי.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים והתאמת הסדנה הרלוונטית לחברה שלכם.

איפה?

אנחנו נגיע אליכם למשרדים (או נפגוש אתכם בזום) עם תוכן איכותי מפי מיטב המרצים בארץ בתחומי הפרזנטציה והדיבור בפני קהל.

נגיע אליכם למשרדים לשעות אנרגטיות עם תוכן איכותי שנבחר יחד בהתאם לצורך שלכם, בהתאם ליעדים ולתחום העיסוק בחברה.

למה זה כדאי?

כי עם הסדנאות שלנו, החברה שלכם תפתח את 2021 באנרגיות אחרות ועם תוצאות.
מבטיחים לכם.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים והתאמת הסדנה הרלוונטית לחברה שלכם.
קפה ועוגה עליכם, תהליך משמעותי לעובדי החברה – עלינו 😊

לפרטים נוספים והתאמת הסדנה הרלוונטית לחברה שלכם

קורס הדגל שלנו ״לדבר בגדול״ מותאם לחברה שלכם

6 עד 10 שיעורים בני 3 וחצי שעות אשר נותנים כלים ושיפור מיומנויות של העברת מסרים, הצגה עצמית ורושם ראשוני, שפת גוף, כלים לשכנוע, סטוריטלינג, מכירות, דיבור באנגלית, מצגות ועוד.

המרצים ותכני הקורס יבחרו בהתאם לצרכי החברה והמשתתפים.

הקורס מלווה על ידי רכז מטעם ביה״ס על מנת לייצר למשתתפים תהליך אישי ומעמיק. הוא כולל תרגולים רבים המצולמים בוידאו, פידבק אישי ושיעורי בית. כל משתתף מקבל מחברת קשיחה, עט, הספר ״המדריך הרשמי של TED לדיבור בפני קהל״ וקליקר מהודר למצגות.

סדנת Storytelling

בעידן שבו רעיון טוב יכול לשנות חיים או להזניק קריירה, היכולת לספר אותו בצורה טובה לקהל, למשקיע, ללקוח, או לצוות שלכם – היא יכולת קריטית להצלחה. במהלך הסדנה נרכוש כלים לשימוש בטכניקות של Storytelling. הסדנה מאפשרת למשתתפים לתרגל את האפקט של הסיפור הקצר ככלי לגיוס ולמעורבות קהל. כמו כן, ננתח דוגמאות של Storytelling מתוך העולם העסקי והמסחרי.

סדנת העברת מסר ושכנוע עם אלוף העולם בדיבייט יוני כהן-אידוב

בסדנה זו נלמד מאלוף העולם בדיבייט כלים פרקטיים כדי להצליח לשכנע כבר היום את העובדים, הקולגות או הלקוחות שלנו בקלות. נלמד איך לזהות על מה הכי חשוב שנדבר ואיך לנצל זמן קצר שיש לנו בפגישה או בפרזנטציה כדי להצליח להגיע לתוצאות הרצויות. נגלה איך להתמודד עם כל התנגדות וכמובן נתרגל את הכלים השונים ונקבל פידבק מעמיק.

לינק להתרשמות מהרצאתו של אלוף העולם בדיבייט בכנס המרצים של TalkMaster

סדנת שפת גוף עם השחקנית הבמאית והמרצה שרה פון שוורצה

בסדנה זו זה נחקור יחד האם שפת הגוף שסיגלנו לעצמנו במודע או שלא במודע מייצגת את האני העצמי הפנימי של כל אחד מאתנו. נלמד איך לשלוט בקול שלנו, כיצד לרתום את שפת הגוף על מנת להגביר את קשב הקהל, ואיך להשתמש בידיים ובקשר העין בצורה נכונה. נקבל כלים להכנה לקראת במה כדי להימנע מפחד קהל ולשיפור הביטחון העצמי.

לינק להתרשמות מהרצאתה של השחקנית שרה פון שוורצה בכנס המרצים של TalkMaster

20181007_095210

סדנת איך להיות ״וואו״ מול קהל?

בסדנה זו נלמד איך להיות מדהימים מול קהל, איך להתמודד עם פחד קהל, לשדר נוכחות וביטחון ולהלהיב את מי ששומע אותנו. נקבל את הכלים והטיפים הכי חשובים איך לעמוד מול קהל קטן כגדול – מאדם אחד בפגישה ועד מאות ואלפים ולרתק אותו תוך שאנחנו מביאים את האותנטיות שלנו לבמה ומצליחים להתגבר על הפחד ולהנות מזה.

סדנת בניית מצגות

​בסדנה זו נלמד איך לשדרג את המצגת שלנו כך שתקפיץ את הפרזנטציה. כלים פרקטיים ליצירת קומפוזיציה וגרפיקה מושכות. נבין כיצד להציג גרפים, טקסטים, תמונות, סרטונים ומספרים בצורה פשוטה ומרתקת ואיך לשדרג בקלות כל שקף כך שימשוך וילהיב אך לא יפגום בקשר בין המרצה לקהל. נבין מהו שימוש נכון בדינמיקה של מצגות ומהי אמנות הקליק.

24 שעות 

לילה לבן 

אריק זילברמן 

קרדיט: דורון קדלץ 

יח

סדנת הומור בפרזנטציה

הומור יוצר חיבור מיידי בין אנשים, יש לו חשיבות רבה בהעברה של תכנים ושמירה על עניין וריכוז של הקהל.

בסדנה זו נלמד מפי הסטנדפיסט אריק זילברמן (מכותבי הקומדי סטור והפיג׳מות ומנהל ביה״ס לסטנד אפ של הקאמל קומדי קלאב), כלים ליישום שיאפשרו לנו בקלות לשלב הומור ויצירתיות בפרזנטציות שלנו וכמובן נתרגל.

סדנת רושם ראשוני והצגה עצמית

״אין שני לרושם ראשוני״. בסדנה זו נלמד מהו רושם ראשוני וממה הוא מורכב, נגלה מה הרושם הראשוני שאנחנו מותירים ואלו כלים יש לנו על מנת ליצור רושם ראשוני מוצלח וזכיר לטובה. נלמד איך להציג את עצמנו בצורה מדוייקת, שתסקרן את השומעים, תיצור חיבור מהיר עימם ותישאר בזיכרון ונבחן מהי הדרך הנכונה לפתוח את דברינו כך שיתפסו את האוזן ויבטיחו את המשך קשב הקהל.

יוצאים לאור-97

סדנת מכירות והנעה לפעולה

בסדנה זו נלמד כיצד להניע לפעולה אנשים וקהל בסוף פרזנטציה או פגישה ולהכין הרצאה ״מכירתית״. נבין כיצד מעבירים קהל תהליך של ״מכירה רכה״ לאורך כל ההרצאה (גם קהל ישראלי וציני..), מה גורם לאנשים ״לצאת מאיזור הנוחות״ ולעשות בסוף הפרזנטציה מה שתרצו – לחתום על חוזה, להשקיע, לרכוש או להצטרף ליוזמה שלכם, גם אם לא תכננו זאת מלכתחילה.

נלמד כיצד לקיים שיחת מכירה עם לקוחות פוטנציאלים ואיך לגרום ללקוח לשכנע את עצמו שהוא רוצה את השירות או המוצר שלכם בעזרת כלים מעשיים בשילוב NLP.

סדנת דיבור בפני קהל באנגלית

בסדנה זו נקבל כלים להתנהלות ודגשים לפיצוי על חוסר הנוחות בשפה שאינה שפת האם שלנו. כיצד ליצור שטף דיבור וביטחון עצמי באנגלית, איך להתנסח ברמה גבוהה עם אוצר מילים שאינו מושלם, איך להציג את עצמנו וליצור רושם חיובי ומהימנות בשפה שאנו לא חולמים בה במהלך פרזנטציה, פגישה עם לקוח או שיחה.  נתרגל ונקבל פידבק.

סדנאות נוספות במגוון נושאים

בהתאם לצורך העובדים ניתן לקבל הרצאות וסדנאות בתכנים מגוונים נוספים בינהם

  • יצירת חוויה לקהל ופרזנטציה יצירתית
  • דיבור מול מצלמה
  • נוכחות בימתית וכריזמה
  • בידול ומיתוג עצמי
  • ועוד

לפרטים נוספים והתאמת הסדנה הרלוונטית לחברה שלכם

לקוחות שעבדו איתנו