חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הרצאות וסדנאות לחברות וארגונים

טוקמאסטר לעסקים

בעולם המהיר ומופרע הקשב בו אנו חיים, כדי שיקשיבו לנו, אנחנו חייבים להצליח להתעלות מעל הרעש.

זה לא משנה אם זה מול אדם אחד או מול אולם מלא, אם זו תקשורת החוצה מהארגון (מול לקוחות, משקיעים, ספקים או כשגרירי הארגון ברשתות החברתיות) או פנימה בארגון (מול עובדים, הנהלה או קולגות), היכולת להעביר מסר ברור ומשכנע – משנה עולמות.

סדנאות הסטוריטלינג והעברת המסרים שלנו, יתנו לעובדים/ות ולמנהלים/ות, את הכלים למכור, לדבר, לשכנע ולהשפיע, ולחוות תהליך התפתחות אישית והתקדמות אל עבר המטרות שלהם ושל הארגון.

המפגשים חוויתיים, משלבים הפעלות עם המשתתפים, סרטונים, סיפורים וערך רב שמועבר באופן דינאמי.

תוכלו לבחור בין שלל התכנים שלנו שיועברו בהרצאה של כשעה, סדנה של חצי יום הכוללת תרגול, או קורס בן מספר מפגשים עם (או בלי) כנס מסכם בסגנון TED.

איך תרצו לקבל אותי?

9

״לדבר בגדול״ לארגונים 4-8 מפגשים בהתאם למטרות

אם רוצים לראות תוצאות משמעותיות שישפיעו לאורך זמן, קורס של מספר מפגשי תוכן ותרגול יאפשר לעובדות ולעובדים לקבל מגוון כלים, להתנסות לתרגל ולשפר את כישורי הפרזנטציה ודיבור בפני קהל. בשילוב צילום בוידאו וגם תרגול במציאות מדומה, נבנה לכם את הקורס (עם כנס מסכם בסגנון TED או בלי) שיקח את היכולת של העובדות והעובדים, להעביר מסר מדוייק, לספר סיפור, לשכנע, למכור ולרתום אל תוצאות בשטח.

למגנט את החדר סדנת נוכחות וכריזמה

למרות התפיסה הרווחת שכריזמה היא ״מתת אל״, מחקרים מהשנים האחרונות מוכיחים שניתן לשפר כריזמה! במחקר התזה של רותם שביט שעסק בשיפור כריזמה בנוכחות מדומה - הוכחנו זאת שוב. בסדנה זו בשילוב עם הכריזמולטור (סימולטור מציאות מדומה לשיפור כריזמה שהוכח מחקרית שעובד), נבין מהו אותו אקס פקטור שנקרא כריזמה ואיך אפשר לשפר אותה כדי לדבר מול קהל, מאדם אחד ועד מאות או אלפים, עם נוכחות מרשימה, סוחפת ומרתקת.
best seller

"נעים להכיר!" הצגה עצמית בלתי נשכחת

אין שני לרושם ראשוני, לא?
הצגה עצמית זו הפרזנטציה שאנחנו נדרשים לתת הכי הרבה בחיים, ולרובנו זו גם הפרזנטציה הכי מאתגרת. בסדנה זו תקבלו את הכלים הכי חשובים כדי להציג את עצמכם בצורה מסקרנת, מלאת ביטחון, זכירה וכזו שתגרום לחיבור ולרצון לעבוד איתכם. וגם איך להתאים את ההצגה העצמית לכל סיטואציה. סדנה מעשית בה נצא עם הצגה עצמית בלתי נשכחת.


סדנת סטוריסלינג תעשו מזה סיפור

סטוריטלינג הפך לבאז וורד בעולם העסקי בשנים האחרונות, אבל זה לא מספיק לספר סיפור. ולכן אנחנו מדברים על סטוריסלינג ולא על סטוריטלינג. בסדנה מתובלת בסיפורים ומשולבת בתרגול, נגלה כלים חשובים לבנייה ולהעברה של סיפור קצר כדי לרתום ולשכנע את מי ששומע אותנו ולהשיג כל מטרה.
סדנת הדגל שלנו בארגונים.

פרזנטציה מפתיעה על פרזנטציה מפתיעה העברת מסרים אטרקטיבית

האתגר הכי גדול בימנו כשמדברים, הוא לתפוס את הקשב של הקהל ולהצליח לשמור עליו. בעולם מופרע הקשב ומפוצץ הגירויים שלנו, זה אתגר לא קטן, אבל כזה שאפשר לפצח. נצליח להשאיר את הקהל איתנו לאורך זמן ואפילו להתחבר ולזכור, אם נהפוך את התוכן שלנו לחוויתי, מסקרן ומפתיע. בסדנה זו נגלה איך לבדל את עצמנו ברצף של דוברים, להגביר קשב פעם אחרי פעם ואיך לייצר לקהל חויה בלתי נשכחת... וגם נתנסה בכל אלה!

הסיפור שלך שווה יותר מסטורי איך לדבר ככה שירצו להקשיב?

בנאומים הגדולים של כל הזמנים, קשה למצוא נאומים שנישאו על ידי נשים. בסדנה קלילה ומהנה, מלאה כלים פרקטיים שתוכלו ליישם כבר היום ותרגול, נגלה מה עבד בנאומים הגדולים של נשים שהשפיעו על ההיסטוריה ואיך לדבר כך שירצו להקשיב וכך שנשיג את המטרות שלנו. סדנה ליום האשה שתיתן לכן השראה להשמיע קול וכלים לעשות זאת מעולה.

מקהל רדום לקהל המום סדנת העברת מסרים

דיבור בפני קהל הוא המיומנות המשפיעה ביותר בעולם. הסדנה הזו מביאה ארגז כלים מקיף לשדרוג יכולות הפרזנטציה. ניגע בה גם ב״איך״ אנחנו אומרים וגם ב״מה״ אנחנו אומרים - ואיך לסדר את הדברים כדי להשפיע. סדנה פרקטית וממוקדת, הכוללת תרגול ופידבק לשיפור הביטחון, עם כלים ליצירת נוכחות מרתקת, העברת מסר מדויק, יצירת חיבור ורושם ראשוני חיובי ועוד.


25

סטוריסלינג ויזואלי איך לספר סיפור בתמונה?

מאז שכל אחת ואחד מאיתנו מחזיקים בכיס בכל זמן מצלמה, העולם  הפך לויזואלי. אנחנו נחשפים לאלפי תמונות ביום וכמעט אף אחת מהן לא נזכור. אבל לתמונה או לוידאו חזק יש כוח לגרום לנו לעצור מהגלילה האינסופית, להתעכב, להתחבר ולהשתכנע. היום אין כמעט פוסט שעובד בלי תמונה, וכמו שצריך לדעת להעביר מסר מדויק בדיבור או בכתב, כך ניתן ללמוד לספר סיפור בתמונה (או בוידאו), לתפוס את העין של הקהל ולהגיד בלי מילים.
סדנה חוויתית עם תרגול בסמרטפון.

לשבור את מסך הזכוכית של הזום Zoom-in על העברת זום מעולה

איך ממנפים את יתרונת המסכים ומתגברים על הקשיים הטכניים והאחרים, כדי ליצור הרצאות, פגישות ופרזנטציות וידאו מעולות? בסדנה חוויתית ומשולבת תרגול תקבלו כלים להפוך גם פגישת זום לכזו שתשאיר חותם ורושם ותקדם את המטרות שלכם. הסדנה מתקיימת באופן פרונטלי, או בזום לבחירתכם.


עם מי עבדנו

להצעת מחיר מותאמת לצרכי החברה שלך,
כמה פרטים ונחזור אליך עם עוד פרטים

מה אומרים הלקוחות שלנו

תפריט נגישות