חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

נעים להכיר - רותם שביט

בעלים ומנכ״לית TalkMaster וזה הסיפור שלי

סיפור טוב מתחיל בסיפור טוב. ועכשיו צריך להמשיך… וזה מה שאני עושה. אני  מוצאת את הסיפורים הטובים שלכם, קטנים או גדולים, ועוזרת להפוך אתכם למְסַפְּרִים מעולים. גם כדי להשפיע ולרתק,
וגם כי כשאנחנו בתוך הסיפור, הקהל כבר לא מפחיד.

ואיפה אני בתוך הסיפור הזה? מגיל קטן, תמיד רציתי שיראו אותי…

בכל אחת ואחד מאיתנו יש עדיין את הילד הקטן שרוצה שיראו אותו, כדי להרגיש משמעותי בעולם. בסיפור שלנו תמיד יש איזה ניצוץ קטן, רמז, לתפקיד שלנו בעולם. ואם רק נדע למצוא ואז לסדר את הסיפור, יקרה שם הקסם. אני רואה את זה כל הזמן אצל הלקוחות שלי.

מי אני? כנראה שאני סטוריסלרית (כן, ה-ס׳ היא לא טעות..), מרצה ומאמנת לדיבור בפני קהל ופיתוח כריזמה. 
חוץ מזה אני גם הבעלים של TalkMaster, ובתוך הטירוף של הקורונה, פיתחתי את הכריזמולטור – סימולטור לשיפור כריזמה במציאות מדומה, אותו חקרתי במסגרת התזה שלי. השליחות שלי היא לסייע לא.נשים ועסקים שיראו גם אותם. לשים את עצמם בקדמת הבמה ולספר את הסיפור שלהם כדי להגשים את המטרות שלהם. 

איכשהו בין לבין אני מספיקה להיות גם אמא של אביב שנולדה בפסח ואופיר שנולד בפורים. שניהם מסתיימים בחיריק, כי כשאומרים את השם שלהם מחייכים (זה בסדר אם בדקת..כולם עושים את זה), ונשואה לאור שאין לו חיריק, אבל יש לו גומות הורסות. 

חוץ מזה אני רס״ן במיל׳ בחיל האויר, בעלים לשעבר של סטודיו לצילום המתמחה בתדמית ועמידה מול מצלמה (בגלל זה אני נודניקית בכל מה שקשור במצגות, דיבור מול מצלמה וזומים..) ומובילה טיולי צילום אקסטרים על אופנועי שלג בלפלנד.

ולמי שממש אוהב תעודות, אז יש –  תואר תואר MA ביעוץ ארגוני מאוניברסיטת רייכמן (עם תזה בנושא שיפור כריזמה במציאות מדומה), תואר BA בפסיכולוגיה ומדעי הרוח מאונ׳ תל אביב. וגם לימודי תעודה בפוטותרפיה (טיפול בצילום), NLP ופסיכולוגיה חיובית. ואפילו תעודת בוגרת קורס סטנד-אפ בקאמל קומדי קלאב (כי הייתי חייבת למצוא במה שתפחיד אותי ברמות).

תפריט נגישות