חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תנאי הרשמה וביטול
כללי

התקנון מופנה לנשים ולגברים כאחד. השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. על-כן, לשון זכר בתקנון זה כמוה כלשון נקבה.

טוקמאסטר שומרת לעצמה את הזכות, על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא התראה, לתקן ו/או לשנות הוראות תקנון זה, תנאי השימוש באתר, מבנה האתר, תוכנו, מראהו, לרבות שינויים במבנה הקורסים והמרצים בו. תוקפם של השינויים האמורים יהא מיום פרסומם באתר, אלא אם נקבע אחרת ע”י טוקמאסטר. נוסח התקנון המופיע באתר הינו הנוסח הקובע בכל עת.

לבירורים שונים ונוספים, ניתן לפנות למשרדנו בטלפון: 077-2060026 ו/או באמצעות הלינק “צור קשר”.

 

ביטול עסקאות

עד שבועיים לפני מועד פתיחת הקורס – יוחזר התשלום בניקוי 5% עמלת תשלום.

משבועיים ועד 3 ימים לפני פתיחת הקורס – יגבו דמי הרשמה בסך 25% ממחיר הקורס.

מ-3 ימים לפני פתיחת הקורס – אין החזר כספי בעבור ביטול. ניתן לעבור למחזור אחר לפי שיקולי ביה״ס.

 

רשימת תפוצה

טוקמאסטר מאפשרת למשתמשים באתר להצטרף לרשימת תפוצה לקבלת מידע וחדשות אודות אירועים ומבצעים באמצעות הזנת כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש (להלן: “רשימת התפוצה”). משתמש, המצטרף לרשימת התפוצה, מצהיר בזאת כי הוא נותן את הסכמתו המלאה והחופשית ואת אישורו לקבל הודעות דואר אלקטרוני ו/או הודעות בדואר ישראל ו/או מסרונים (הודעות SMS) מאת טוקמאסטר, וכי לא תהיינה לו טענות כלשהן בגין שליחת ההודעות המוזכרות לעיל.

 

פרסומים

המידע המופיע באתר והפרסומים השונים שבו אינם מהווים המלצה או עצה מקצועית ואין להתבסס עליהם ולנהוג לפיהם בשום אופן שהוא. כל משתמש, העושה שימוש כלשהו במידע ו/או בפרסומים אלו, עושה זאת על אחריותו הבלעדית בלבד. על מנת לקשר או להציג את האתר באתרים אחרים באינטרנט, יש לקבל מטוקמאסטר אישור מראש ובכתב.

 

קניין רוחני

אין להעתיק, לשכפל, למכור ולתרגם כל סוג של מידע המופיע באתר ואין לעשות כל שימוש מסחרי ברשימות המוצרים שבאתר ובפרטיהם ו/או בכל פרט אחר שבאתר ללא קבלת רשותה של טוקמאסטר מראש ובכתב. זכויות הקניין הרוחני באתר, לרבות זכויות יוצרים, החלות על המידע שבאתר, תוכנו, עיצובו הגרפי של האתר וכל פרט אחר בו, הינן רכושה של טוקמאסטר בלבד ולמשתמש אין כל זכות בהן.

תפריט נגישות