חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

6 טעויות שמרצים עושים (ולך זה כבר לא יקרה)

אחרי ליווי של מאות מרצים, ריכזתי עבורך את 6 הטעויות הכי גדולות שמרצים עושים, ומה כדאי לעשות כדי להימנע מהן ולהעביר הרצאות שיוצרות וואו!

מה תמצאו בהדרכה?

  • איך לשמור את הקהל מרותק ולא רדום?
  • מה גורם להרצאה להיות בלתי נשכחת?
  • מה יגרום לרעיונות ולמסרים שלך להישאר עם הקהל גם שנים אחרי ההרצאה?
  • איך לגרום למצגת שלך להיות כזו שמשדרגת ולא מפריעה?
  • איך להתחיל ליצור הרצאה מעולה?
  • איך להיות מרצה שכולם רוצים לשמוע?
 
המדריך מתאים גם למי שכבר מרצה ורוצה לשדרג את ההרצאות.

להורדת מדריך וידאו זה, כדי לקבל את כל התשובות

נעים להכיר 🙂
תמונת תדמית רותם שביט

רותם שביט

מי אני? כנראה שאני סטוריסלרית (כן, ה-ס׳ היא לא טעות..), מרצה ומאמנת לדיבור בפני קהל ופיתוח כריזמה. 
חוץ מזה אני גם הבעלים של TalkMaster, ובתוך הטירוף של הקורונה, פיתחתי את הכריזמולטור – סימולטור לשיפור כריזמה במציאות מדומה, אותו חקרתי במסגרת התזה שלי. השליחות שלי היא לסייע לא.נשים ועסקים שיראו גם אותם. לשים את עצמם בקדמת הבמה ולספר את הסיפור שלהם כדי להגשים את המטרות שלהם. 

איכשהו בין לבין אני מספיקה להיות גם אמא של אביב שנולדה בפסח ואופיר שנולד בפורים. שניהם מסתיימים בחיריק, כי כשאומרים את השם שלהם מחייכים (זה בסדר אם בדקת..כולם עושים את זה), ונשואה לאור שאין לו חיריק, אבל יש לו גומות הורסות. 

חוץ מזה אני רס״ן במיל׳ בחיל האויר, בעלים לשעבר של סטודיו לצילום המתמחה בתדמית ועמידה מול מצלמה (בגלל זה אני נודניקית בכל מה שקשור במצגות, דיבור מול מצלמה וזומים..) ומובילה טיולי צילום אקסטרים על אופנועי שלג בלפלנד.

ולמי שממש אוהב תעודות, אז יש –  תואר MA ביעוץ ארגוני מאוניברסיטת רייכמן (עם תזה בנושא שיפור כריזמה במציאות מדומה), תואר BA בפסיכולוגיה ומדעי הרוח מאונ׳ תל אביב. וגם לימודי תעודה בפוטותרפיה (טיפול בצילום), NLP ופסיכולוגיה חיובית. ואפילו תעודת בוגרת קורס סטנד-אפ בקאמל קומדי קלאב (כי הייתי חייבת למצוא במה שתפחיד אותי ברמות).

תפריט נגישות