היכולת לדבר בפני קהל היא היכולת המשפיעה ביותר בעולם.
יכולת זו ניתנת ללימוד. בואו לקבל את הכלים להיות מרצים מצויינים ודוברים משפיעים.

בקורס נגלה כיצד לדבר בביטחון, להעביר מסר מדוייק, לסחוף את הקהל ולהשפיע עליו. איך להתגבר על הפחד, כיצד להיות מרתקים בכל פרזנטציה פגישה או הרצאה.

לפרטים נוספים ובדיקת התאמה לקורס

למה לבחור בטוקמאסטר

המרצים הטובים בארץ

הקורס מועבר בקבוצות קטנות

כל השיעורים כוללים תרגול בכיתה, משוב בזמן אמת ושיעורי בית

קטעי התרגול מצולמים בוידאו כך שתוכלו לראות את עצמכם

אנו ממוקמים בבורסה ברמת גן, קרוב לאיילון, לרכבת ולקווי אוטובוס רבים

מאות בוגרים שכבר מדברים בביטחון ונוכחות ומרתקים את הקהל

המרצים בקורס

שרה פון שוורצה

כוכבת סדרת הטלוויזיה 'זגורי אימפריה'. שחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, ומחזאית ישראלית. זוכת פרס אשת השנה בתיאטרון של "שידורי קשת" על תפקידה בהצגה "חברות הכי טובות", ופרס התיאטרון הישראלי 2013 למחזאית השנה על המחזה "בין 2 עולמות".

Screen Shot 2019-01-20 at 16.17.52

תמר שם אור

בוגרת "תלמה ילין" ו"בית ספר למשחק יורם לווינשטיין". שירתה בלהקה צבאית. שיחקה בסדרות טלוויזיה רבות: ״תיכון השיר שלנו״, ״ראש גדול״, ״גירושים נפלאים״ ועוד ובסרטים ״ברקיע החמישי״, ״הבן של האחר״, ״אמור״. שיחקה בתאטרון חיפה ותאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער. בשנים האחרונות שיחקה בתאטרון ״הקאמרי״ ביותר מ-1500 הצגות בתפקיד הראשי ב״קזבלן״, ב״הפושעים החדשים״, וב״גורודיש״. מלמדת שנים משחק ושירה ומרצה.

רותם שביט - מנכלית טוקמאסטר

רותם שביט

מנכ״לית ושותפה ב-TalkMaster. בעלת 15 שנות נסיון בתחום ההדרכה וההרצאות. רס״ן במיל׳ בחיל האויר בשירות פעיל. עסקה בפיתוח הדרכה, אימון מרצים והכשרת מדריכים לצד הדרכה אישית וקבוצתית בארץ ובחו״ל והעברת מאות הרצאות וסדנאות. רותם פועלת לשיתוף הידע הרב שצברה בתחום. כיום לצד ניהולה את TalkMaster, רותם מרצה ומכשירה מרצים בתהליכים ממוקדים אחד על אחד.

Oded-1

עודד וגנשטיין

מספר סיפורים, צלם ומרצה. כבר יותר מעשור שעודד חוקר ומרצה על האופן שבו סיפורים משמשים אותנו כגשר לעולם שסביבנו, בין אנשים ובין תרבויות. סיפוריו המצולמים התפרסמו בפלטפורמות בינלאומיות רבות, בהן ה-BBC והנשיונל ג׳יאוגרפיק. חיבר שלושה ספרים. בוגר החוג לאנתרופולוגיה וסוציולוגיה ובוגר החוג לקולנוע של אוניברסיטת תל אביב.

איפה, מתי וכמה עולה?

איך?

הקורס הינו בן 6 מפגשים של 4 שעות.

איפה?
הקורס מתקיים ברחוב הרכבת 58 תל אביב, חניה נוחה.

כמה?

סך ההשקעה שלך בקורס שילמד אותך לדבר מול קהל ולהשפיע היא רק 3,450 + מע״מ

** ההוצאה הינה מוכרת לצרכי מס.

הנה חלק מהשיעורים והתכנים שנלמד ונתרגל בקורס

בשיעור זה נלמד מהו רושם ראשוני וממה הוא מורכב. איך להציג את עצמנו בצורה מדוייקת, שתסקרן את השומעים, תיצור חיבור מהיר עימם ותישאר בזיכרון, כך נכיר את חברי הקורס ונצלול יחד לתוך תכני המבוא בהם נעסוק בשיעורים הבאים.

בשיעור זה נחקור יחד האם שפת הגוף שסיגלנו לעצמנו במודע או שלא במודע מייצגת את האני העצמי הפנימי של כל אחד מאיתנו. נלמד איך לשלוט בקול שלנו, כיצד לרתום את שפת הגוף על מנת להגביר את קשב השומעים, ואיך להשתמש בידיים ובקשר העין בצורה נכונה.

נקבל כלים להכנה לקראת במה, כדי להתמודד עם פחד קהל, לשפר את הביטחון העצמי ולהנות מחווית הפרזנטציה.

נלמד דרכים וכלים להתמודדות עם סימפטומים של לחץ וליצירת חויה אצל הקהל.

סיפורים. מדוע הם כל כך מושכים אותנו? הם היו איתנו משחר ההיסטוריה האנושית והם הדרך הטובה ביותר להעביר מסר לאדם אחר, ליצור עניין, לשכנע, ליצור הזדהות ולרתק.

במפגש זה נצלול לתורת הסיפור. נלמד מה מכיל סיפור טוב וכיצד לספר סיפור בצורה סוחפת ומרתקת. נבין כיצד נוכל לסגל את כלי תורת הסיפור לטובתנו בחיי היומיום: בפגישות, בפרזנטציות ובהרצאות.

בשיעור זה נלמד איך לייצר לקהל חויה בלתי נשכחת.

איך להיות הדובר שאף אחד לא יפספס, איך לבדל את עצמנו ברצף של הרבה דוברים ואיך להטביע חותם.

נגלה איך לפתוח פרזנטציה בצורה מרתקת, שתפתח לשומעים את האוזניים ותבהיר להם שיש פה ״משהו שלא כדאי לפספס״ , איך לסיים פרזנטציה כדי להשפיע, להניע לפעולה ולהישאר זכירים וגם איך לשמור על קשב גבוה של הקהל לאורך הפרזנטציה.

נסקור את התהליך שעברנו תוך דגש על שלושת עמודי הרטוריקה: אתוס, פאתוס ולוגוס והאופן בו הם מסייעים לנו להעביר מסר מדוייק, סוחף ומשכנע. נסיים בפרזנטציה מסכמת של כל אחד מהמשתתפים, הזדמנות למשוב מסכם ולראות את הדרך המשמעותית שעברנו וכמובן חלוקת תעודות ופרידה מרגשת. 

השיעורים יכללו תרגול בכיתה, משוב בזמן אמת ושיעורי בית להצגה בשיעור הבא.

*הסילבוס נתון לשינויים

הקורס הקרוב מתחיל עוד

ימים
שעות
דקות
שניות

מה מספרים בוגרי ״לדבר בגדול״?

הקודם
הבא

לפרטים נוספים ובדיקת התאמה לקורס